Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Olej na plátně fixováném na kartonu, 32x40 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 49 cm

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
81187. Lokomotiva
Dražba ukončena:27.07.2022 22:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč