Olej na plátně fixováném na kartonu, 32x40 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 49 cm
o autorovi: 1892, Praha - 1962
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.