Jaroslav Ronek - Lokomotiva se zelenými vagóny

Olej na kartonu, 34x50 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

31239. Lokomotiva se zelenými vagóny
Dražba ukončena:25.04.2019 20:13:56
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč