Jaroslav Ronek

35078. Lokomotiva u mostu

popis: Olej na kartonu, 52x68 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

dražba ukončena: 25.09.2019 19:42:04

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 8 000 Kč