Jaroslav Ronek - Lokomotiva v horách

Olej na kartonu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

79026. Lokomotiva v horách
Dražba ukončena:30.06.2022 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč