Jaroslav Ronek

52891. Lokomotiva v zimě

popis: Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

dražba ukončena: 25.11.2020 22:20:35

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 13 000 Kč