Jaroslav Ronek - Lokomotiva v zimě

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

52891. Lokomotiva v zimě
Dražba ukončena:25.11.2020 22:20:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč