Jaroslav Ronek - Lokomotivy

Olej na plátně, 49x66 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Nejdelší strana: 83 cm

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

88836. Lokomotivy
Dražba ukončena:25.01.2023 22:23:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč