Jaroslav Ronek - Lokomotivy

Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vpravo dole Ronek, rám.

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

17282. Lokomotivy
Dražba ukončena:28.03.2018 20:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč