Jaroslav Ronek - Luční kvítí ve váze

Tempera, 42x30 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

49344. Luční kvítí ve váze
Dražba ukončena:01.10.2020 19:58:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč