Jaroslav Ronek

48426. Majestátní lokomotiva

popis: Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

zbývá: 20 dnů, 10 hodin

konec dražby: 26.08.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 9 500 Kč