Jaroslav Ronek - Mikádo 387 - Krušnohorská nádražní výtopna

Olej na plátně, 70x51 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 82 cm

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

106958. Mikádo 387 - Krušnohorská nádražní výtopna
Dražba ukončena:13.12.2023 20:58:56
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč