Jaroslav Ronek - Parní lokomotiva

Olej na plátně, 30x41 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

22582. Parní lokomotiva
Dražba ukončena:27.09.2018 19:27:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč