Jaroslav Ronek - Předjaří v lese

Olej na kartonu, 48x70 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

305330. Předjaří v lese
Dražba ukončena:23.06.2020 20:08:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč