Jaroslav Ronek - Zima u potoka

Olej na kartonu, 27x37 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

29932. Zima u potoka
Dražba ukončena:28.03.2019 21:47:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 700 Kč