Jaroslav Šafařík (Šafara) - 2 kresby - Na trhu

rozměry: 20x27 cm a 14x23 cm, obě signovány Šafařík - Šafara, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6404. 2 kresby - Na trhu
Dražba ukončena:30.11.2016 19:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč