Jaroslav Šerých - Abstrakce

Suchá jehla, 44x29 cm, signováno vpravo dole Šerých, rám, pasparta, zaskleno.

1928, Havlíčkův Brod - 2014, Praha
Žák AVU (1950-1957; prof. V. Rada, V. Pukla, Silovský). Malíř, grafik a ilustrátor. Doménou jeho díla byla monumentální malba. V grafice se z počátku zabýval především suchou jehlou a leptem, ale později přechází k litografii. Četné výstavy u nás i v zahraničí.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6371. Abstrakce
Dražba ukončena:30.11.2016 18:57:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč