Jaroslav Šerých - Bez názvu

Litografie, 2/65, 57x39 cm. Signováno vpravo dole tužkou J. Šerých 86. Volný list.

o autorovi: 1928 - 2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

69459. Bez názvu
Dražba ukončena:08.12.2021 21:08:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč