Jaroslav Šerých

52248. Dívčí profil

popis: Litografie, 32x20 cm. Signováno vpravo dole J. Šerých. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1928 - 2014
Narodil se v Havlíčkově Brodě. Studoval pražskou AVU u prof. Rady, Pukla a Silovského. Ve své tvorbě se zaměřil převážně na monumentální malbu a také na grafiku. Ilustroval řadu textů. Jeho díla jsou zastoupena v NG v Praze a řadě dalších významných sbírkách.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

zbývá: 18 dnů, 18 hodin

konec dražby: 11.11.2020 19:54:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč