Jaroslav Šerých - Dívčí profil

Litografie, 32x20 cm. Signováno vpravo dole J. Šerých. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1928 - 2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

52248. Dívčí profil
Dražba ukončena:11.11.2020 20:01:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč