Jaroslav Šerých - Z přítomnosti

Litografie 28/80, 55x42 cm. Signováno vpravo dole tužkou J.Šerých 89. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1928 - 2014

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 250 000 Kč

43009. Z přítomnosti
Dražba ukončena:15.04.2020 22:18:35
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 500 Kč