Jaroslav Šetelík - Hradčany z východu

Akvarel, 40x30 cm, rám, zaskleno, signováno vlevo dole.

Pozn.: Vzadu poznámka autora o díle.

576. Hradčany z východu
Dražba ukončena:25.09.2013 21:19:00
Vyvolávací cena:8 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč

8 000 Kč 25.09.2013 21:18:14 127