Jaroslav Šetelík - Bratislava, Michalská brána

Kresba, 23x16 cm, signováno vpravo dole Jaroslav Šetelík, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881 - 1955
Narodil se v Táboře. Studoval nejprve na UMPRUM u prof. Lišky, poté na AVU u prof. Ottenfelda. Podnikl cesty do Francie, Itálie a po západní Evropě. Ve 20. letech na pozvání nizozemské vlády vytvořil kolekci akvarelů s pohledy na 40 holandských měst. S oblibou maloval městské motivy a zvlášte pak starou Prahu. Jeho dílo je ceněno nejen v Čechách, ale rovněž v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 320 000 Kč

12417. Bratislava, Michalská brána
Dražba ukončena:20.09.2017 21:36:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč