Jaroslav Šetelík - Karlův most

Akvarel, 49x65 cm, signováno vlevo dole Jaroslav Šetelík, rám, zaskleno.

o autorovi: 1881 - 1955
Narodil se v Táboře. Studoval nejprve na UMPRUM u prof. Lišky, poté na AVU u prof. Ottenfelda. Podnikl cesty do Francie, Itálie a po západní Evropě. Ve 20. letech na pozvání nizozemské vlády vytvořil kolekci akvarelů s pohledy na 40 holandských měst. S oblibou maloval městské motivy a zvlášte pak starou Prahu. Jeho dílo je ceněno nejen v Čechách, ale rovněž v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 320 000 Kč

16713. Karlův most
Dražba ukončena:28.02.2018 21:19:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč