Jaroslav Šetelík - Konvolut 9 grafických listů - Louny

Hlubotisky na kartonech, všechny cca 20x16 cm. Všechny signovány. Volné listy.

o autorovi: 1881 - 1955
Narodil se v Táboře. Studoval nejprve na UMPRUM u prof. Lišky, poté na AVU u prof. Ottenfelda. Podnikl cesty do Francie, Itálie a po západní Evropě. Ve 20. letech na pozvání nizozemské vlády vytvořil kolekci akvarelů s pohledy na 40 holandských měst. S oblibou maloval městské motivy a zvlášte pak starou Prahu. Jeho dílo je ceněno nejen v Čechách, ale rovněž v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 320 000 Kč

75327. Konvolut 9 grafických listů - Louny
Dražba ukončena:14.04.2022 21:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 14.04.2022 20:01:01 8972
500 Kč 12.04.2022 22:16:41 724