Jaroslav Šetelík - Les

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 43x39 cm. Signováno vpravo dole Jaroslav Šetelík. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

 

o autorovi: 1881 - 1955
Narodil se v Táboře. Studoval nejprve na UMPRUM u prof. Lišky, poté na AVU u prof. Ottenfelda. Podnikl cesty do Francie, Itálie a po západní Evropě. Ve 20. letech na pozvání nizozemské vlády vytvořil kolekci akvarelů s pohledy na 40 holandských měst. S oblibou maloval městské motivy a zvlášte pak starou Prahu. Jeho dílo je ceněno nejen v Čechách, ale rovněž v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 320 000 Kč

vydraženo
33825. Les
Dražba ukončena:26.06.2019 21:05:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
20 000 Kč 26.06.2019 21:00:01 3699
19 000 Kč limit (26.06.2019 21:00:00) 3155
17 000 Kč limit (26.06.2019 12:46:29) 3155
16 000 Kč 26.06.2019 12:30:26 113
15 000 Kč limit (26.06.2019 12:30:20) 3155
14 000 Kč 26.06.2019 12:30:21 113
13 000 Kč limit (26.06.2019 10:46:59) 3155
12 000 Kč 26.06.2019 9:46:22 113
11 000 Kč limit (26.06.2019 9:46:18) 3155
10 000 Kč 26.06.2019 9:46:19 113
9 500 Kč limit (26.06.2019 9:46:15) 3155
9 000 Kč 26.06.2019 9:46:16 113
8 500 Kč limit (26.06.2019 9:46:12) 3155
8 000 Kč 26.06.2019 9:46:13 113
7 500 Kč limit (25.06.2019 21:08:37) 3155
7 000 Kč 25.06.2019 21:08:38 113
6 500 Kč limit (24.06.2019 9:49:17) 3155
6 000 Kč limit (24.06.2019 9:49:16) 3699
5 500 Kč limit (22.06.2019 23:59:45) 3699
5 000 Kč limit (22.06.2019 23:59:44) 5179
3 800 Kč limit (21.06.2019 15:17:11) 3699
3 700 Kč 21.06.2019 15:17:12 3659
3 600 Kč limit (21.06.2019 15:16:54) 3699
3 500 Kč 21.06.2019 15:16:55 3659
3 400 Kč limit (21.06.2019 15:16:34) 3699
3 300 Kč 21.06.2019 15:16:35 3659
3 200 Kč limit (21.06.2019 15:15:44) 3699
3 100 Kč 21.06.2019 15:15:45 3659
3 000 Kč limit (20.06.2019 11:37:11) 3699
2 900 Kč 20.06.2019 11:37:12 4966
2 800 Kč limit (20.06.2019 11:37:05) 3699
2 700 Kč 20.06.2019 11:37:06 4966
2 600 Kč limit (20.06.2019 11:36:55) 3699
2 500 Kč 20.06.2019 11:36:56 4966
2 400 Kč limit (20.06.2019 11:36:50) 3699
2 300 Kč 20.06.2019 11:36:51 4966
2 200 Kč limit (20.06.2019 11:36:46) 3699
2 100 Kč 20.06.2019 11:36:47 4966
2 000 Kč limit (20.06.2019 6:00:32) 3699
1 900 Kč 19.06.2019 20:53:24 4966
1 800 Kč 19.06.2019 17:46:48 3229
1 700 Kč 19.06.2019 11:16:52 4966
1 600 Kč 18.06.2019 22:02:16 3659
1 500 Kč 16.06.2019 21:29:32 4966
1 400 Kč 16.06.2019 16:02:23 849
1 300 Kč 13.06.2019 14:25:49 238
1 200 Kč 05.06.2019 10:44:00 4966
1 100 Kč 04.06.2019 13:44:09 318
1 000 Kč 01.06.2019 19:38:29 4966