Jaroslav Šetelík - Petřínská vyhlídka - VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 66x125 cm. Signováno vpravo dole Jaroslav Šetelík. Rámováno.

Pozn.: Restaurováno, malba odborně vyčištěna.

Nejdelší strana: 140 cm

o autorovi: 1881 - 1955
Narodil se v Táboře. Studoval nejprve na UMPRUM u prof. Lišky, poté na AVU u prof. Ottenfelda. Podnikl cesty do Francie, Itálie a po západní Evropě. Ve 20. letech na pozvání nizozemské vlády vytvořil kolekci akvarelů s pohledy na 40 holandských měst. S oblibou maloval městské motivy a zvlášte pak starou Prahu. Jeho dílo je ceněno nejen v Čechách, ale rovněž v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 320 000 Kč

top posouzeno znalcem velký formát
154008. Petřínská vyhlídka - VELKÝ FORMÁT
Zbývá:26 dnů, 15 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:27:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 000 Kč

5 000 Kč 30.01.2026 0:05:58 852