Jaroslav Šetelík - Pražské panorama

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Olej na plátně, 65x75 cm. Signováno vpravo dole Jaroslav Šetelík. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1881 - 1955
Narodil se v Táboře. Studoval nejprve na UMPRUM u prof. Lišky, poté na AVU u prof. Ottenfelda. Podnikl cesty do Francie, Itálie a po západní Evropě. Ve 20. letech na pozvání nizozemské vlády vytvořil kolekci akvarelů s pohledy na 40 holandských měst. S oblibou maloval městské motivy a zvlášte pak starou Prahu. Jeho dílo je ceněno nejen v Čechách, ale rovněž v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 320 000 Kč

vydraženo
300712. Pražské panorama
Dražba ukončena:11.09.2019 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:36 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
36 000 Kč limit (11.09.2019 19:53:10) 5373
35 000 Kč 11.09.2019 19:53:11 842
34 000 Kč limit (11.09.2019 19:53:07) 5373
33 000 Kč 11.09.2019 19:53:08 842
32 000 Kč limit (11.09.2019 19:53:01) 5373
31 000 Kč 11.09.2019 19:53:02 842
30 000 Kč limit (11.09.2019 19:52:55) 5373
29 000 Kč 11.09.2019 19:52:56 842
28 000 Kč limit (11.09.2019 19:52:38) 5373
27 000 Kč 11.09.2019 19:52:39 842
26 000 Kč limit (11.09.2019 19:51:55) 5373
25 000 Kč 11.09.2019 19:51:56 842
24 000 Kč limit (11.09.2019 17:44:11) 5373
23 000 Kč 11.09.2019 15:28:58 2994
22 000 Kč 11.09.2019 10:13:46 4626
21 000 Kč limit (10.09.2019 17:20:32) 1623
21 000 Kč 10.09.2019 17:20:33 4626
20 000 Kč limit (10.09.2019 14:00:34) 1623
19 000 Kč 10.09.2019 10:12:55 4626
18 000 Kč 09.09.2019 21:34:17 2985
17 000 Kč 09.09.2019 14:58:17 4626
16 000 Kč 09.09.2019 5:15:21 2985
15 000 Kč limit (09.09.2019 5:15:16) 1623
15 000 Kč 09.09.2019 5:15:17 2985
14 000 Kč limit (09.09.2019 5:15:11) 1623
13 000 Kč 09.09.2019 5:15:12 2985
12 000 Kč limit (07.09.2019 3:09:18) 1623
11 000 Kč 05.09.2019 20:17:49 279
10 000 Kč limit (31.08.2019 21:17:10) 2216
10 000 Kč 31.08.2019 21:17:11 223
9 500 Kč limit (30.08.2019 19:36:01) 2216
9 000 Kč limit (30.08.2019 19:35:51) 2994
8 500 Kč limit (30.08.2019 19:35:50) 2216
6 000 Kč limit (30.08.2019 19:35:18) 2994
5 500 Kč limit (30.08.2019 19:35:17) 2216
3 300 Kč limit (30.08.2019 19:34:57) 2994
3 200 Kč limit (30.08.2019 19:34:56) 2216
1 300 Kč limit (30.08.2019 17:06:17) 2994
1 200 Kč 29.08.2019 6:11:10 2216
1 100 Kč 28.08.2019 22:39:54 318
1 000 Kč 28.08.2019 18:16:09 2216