Jaroslav Skrbek - Z Vysokého nad Jizerou

Akvarel, 56x84 cm, signováno vpravo dole Jaroslav Skrbek 1942. Rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír poškozen.

23874. Z Vysokého nad Jizerou
Dražba ukončena:01.11.2018 19:53:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč