Jaroslav Šmidra - Muž

Olej na plátně, 36x26 cm, nesignováno, vzadu přípis Jaroslav Šmidra, rám.

1909, Hlinsko
Žák UMPRUM v Praze (1926-1929). Poté studia na AVU (1929-1933; prof. M. Švabinský). Studijně vycestoval do Paříže. Malíř, sochař a keramik. Věnoval se především malbě podobizen, zátiší a krajin.

Pozn.: Vzadu razítko vystaveno v Mánesu 1940.

3775. Muž
Dražba ukončena:28.01.2016 19:55:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč