Jaroslav Šmidra - Hrušky s kukuřicí

Pastel, 50x67 cm. Signováno vlevo dole Šmidra. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

306459. Hrušky s kukuřicí
Dražba ukončena:27.10.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč