Jaroslav Šmidra - Muž s psíkem

Olej na kartonu, 48x37 cm. Signováno vlevo dole Šmikla 74. Rám, pasparta.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

306659. Muž s psíkem
Dražba ukončena:20.11.2020 20:28:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč