Jaroslav Šmidra - Nevěsta

Olej na kartonu, 78x48 cm, signováno vlevo dole Šmidra 73, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Dílo autor věnoval do rodiny současného majitele.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

13446. Nevěsta
Dražba ukončena:25.10.2017 18:53:28
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč