Jaroslav Šmidra - Pomlázka ( Z cyklu Vysočina)

Olej na sololitu, 100x80 cm, signováno vpravo dole Šmidra 71, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Dílo autor věnoval do rodiny současného majitele.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

13445. Pomlázka ( Z cyklu Vysočina)
Dražba ukončena:25.10.2017 18:36:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč