Jaroslav Špillar - Dvě krůty

Olej na kartonu, 50x60 cm, signováno vpravo nahoře Špillar Jaroslav 1908, rám.

o autorovi: 1869 - 1917

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 240 000 Kč.

19957. Dvě krůty
Dražba ukončena:26.04.2018 21:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč