Jaroslav Špillar - Nymfa a Pontos

Olej na plátně, 64x100 cm. Signováno vpravo dole Špillar Jaroslav 1900. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1869 - 1917

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 240 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
71756. Nymfa a Pontos
Dražba ukončena:27.01.2022 21:17:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč