Jaroslav Špillar - Práce na poli

Olej na plátně, 58x76 cm. Signováno vpravo dole Jar. Špillar. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1869 - 1917

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 240 000 Kč.

68705. Práce na poli
Dražba ukončena:24.11.2021 21:31:23
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč