Jaroslav Špillar - Růže

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Jar. Špillar 1901. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1869 - 1917

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 240 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
96604. Růže
Dražba ukončena:29.06.2023 20:57:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč