Jaroslav Špillar - V parku

Olej na plátně, 29x37 cm. Signováno vlevo dole Špillar Jaroslav. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1869 - 1917

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 240 000 Kč.

86445. V parku
Dražba ukončena:01.12.2022 20:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč