Jaroslav Špillar - Venkovské stavení

Olej na plátně, 42x58 cm, monogramováno vpravo dole J.Š., rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1869 - 1917

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 240 000 Kč.

17187. Venkovské stavení
Dražba ukončena:28.03.2018 19:15:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč