Jaroslav Štika - Tanečnice s muzikantem

Kresba, 46x39 cm, signováno vlevo dole Štika, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Papír mírně poškozen. Rám poškozen.

o autorovi: 1906, Praha - 1940, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

6993. Tanečnice s muzikantem
Dražba ukončena:25.01.2017 20:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč