Jaroslav Štika - Akt v poduškách

Kresba, 43x59 cm. Signováno vlevo dole Jaroslav Štika. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906, Praha - 1940, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

36823. Akt v poduškách
Dražba ukončena:31.10.2019 21:48:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 100 Kč