Jaroslav Štika - Ležící akt

Kresba, 47x68 cm, signováno vpravo dole Štika, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

o autorovi: 1906, Praha - 1940, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

12326. Ležící akt
Dražba ukončena:20.09.2017 19:58:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 600 Kč