Jaroslav Štika - Milenecký pár

Kresba, 30x47 cm. Signováno vpravo dole Štika. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám a papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1906, Praha - 1940, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

24336. Milenecký pár
Dražba ukončena:14.11.2018 20:40:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč