Jaroslav Štika - Nahé tanečnice

Kresba, 42x30 cm. Signováno vpravo dole. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906, Praha - 1940, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

55165. Nahé tanečnice
Dražba ukončena:13.01.2021 20:09:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč