Jaroslav Štika - Odvrácená tanečnice

Kresba, 46x31 cm. Signováno vlevo dole Štika. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906, Praha - 1940, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

31164. Odvrácená tanečnice
Dražba ukončena:25.04.2019 18:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč