Jaroslav Štika - Párové kresby

Kresby, 41x26 cm. Signovány vlevo dole Štika. Rámy, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1906, Praha - 1940, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

26330. Párové kresby
Dražba ukončena:16.01.2019 18:49:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 500 Kč