Jaroslav Štika - Před svatební nocí

Kombinovaná technika, 41x29 cm. Signováno vpravo dole Štika. Pasparta, sklo.

Pozn.: Olep pasparty poškozen.

o autorovi: 1906, Praha - 1940, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

22082. Před svatební nocí
Dražba ukončena:20.09.2018 20:25:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč