Jaroslav Štika - Sedící akt

Kresba, 60x40 cm. Signováno vpravo dole Štika. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, Papír mimo kresbu lehce zašpiněn.

o autorovi: 1906, Praha - 1940, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

23728. Sedící akt
Dražba ukončena:31.10.2018 22:32:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč