Jaroslav Štika - Soubor 6-ti kreseb: La Sodoma

Rozměr listů 50x33 cm. Signovány Štika. Volné listy v originálních deskách.

Pozn.: Desky poškozeny, listy mírně poškozeny. Tato malá sbírka obsahuje 6 originálních listů a je jako unikátní věnována sběratelům erotik. Rok 1934.

o autorovi: 1906, Praha - 1940, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

31752. Soubor 6-ti kreseb: La Sodoma
Dražba ukončena:15.05.2019 21:39:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč