Jaroslav Štika - Soubor 6-ti kreseb: Priapiada

Rozměr listů 50x33 cm. Signovány Štika. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno. Sbírka obsahuje 6 originálních kreseb a je věnována jen autorovým přátelům.

o autorovi: 1906, Praha - 1940, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

31748. Soubor 6-ti kreseb: Priapiada
Dražba ukončena:15.05.2019 21:39:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč