Jaroslav Štika - Soubor 6-ti kreseb: Tanečky

25x16 cm. Signovány Jožka Štika. Pasparty.

Pozn.: Mírně poškozeno. 1 kresba z původních 7-mi chybí.

o autorovi: 1906, Praha - 1940, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

34487. Soubor 6-ti kreseb: Tanečky
Dražba ukončena:18.09.2019 21:25:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 400 Kč