Jaroslav Štika - Tanečnice

Kresba, 67x46 cm, signováno vpravo dole Štika, volný list.

Pozn.: Papír místy poškozen.

o autorovi: 1906, Praha - 1940, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

11760. Tanečnice
Dražba ukončena:28.06.2017 20:34:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč